Colins Blog Colins Blog

Yeni neslin stil ikonu: Lily Aldridge

Geçtiğimiz beş yıldır Victoria’s Secret Show’un değişmeyen meleklerinden olmayı başaran Amerikalı model Lily Aldridge sadece podyumlarda değil, yalın ve cool stiliyle katıldığı her davette, hatta sokaklarda bile fırtına gibi esiyor. Her daim makyajsıza yakın doğal görünümü ile dikkat çeken ve moda eleştirmenlerinden tam not alan bu esmer güzelinin stilini bu kadar özel kılan nedir dersin?

Trendleri önceden seziyor

Lily Aldridge’in moda çevrelerin tarafından yeni neslin stil ikonu ilan edilmesi elbette tesadüf değil. Hatta bu unvanın en önemli çıkış noktası ise Lily’nin dünyayı kasıp kavuran moda trendlerini önceden sezme ve tabii ki seçimleriyle kitlelerin eğilimlerine yön verme yeteneğinde saklı. Geçtiğimiz iki sezona damgasını vuran salopet modasını henüz 2014 yılının sonlarında başlatan Lily, şimdilerde yeni trendlere göz kırpmakla meşgul.

Jean kombinlerde yaratıcılığı elden bırakmıyor

Günlük hayatında jean kombinleri yapmayı çok seven Lily Aldridge, jean giysileri kullanmayı çok iyi beceriyor. Sıradan bir jean pantolonla bile harikalar yaratan Lily’nin 70’li yılların sonlarına selam çakan bu vintage yorumunu çok ama çok beğendik!

Klasik tarzları kendince yorumlamayı çok iyi biliyor

Lily Aldridge’i gündelik hayatında jean gibi rahat kıyafetlerle görsek de kendisinin aslında gerçek bir gömlek ve ceket tutkunu olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle ipek gömleklere ve klasik blazer ceketlere düşkünlüğüyle bilinen Lily, bu ürünleri kullandığında kendisini modern ve cool gösterecek bir numara yapmayı asla ihmal etmiyor.

Gece seçimlerinde keskin hatları tercih ediyor

İster günlük olsun ister resmi ya da abiye, söz konusu Lily Aldridge olunca seçtiği kıyafetlerin hepsi muhakkak “jilet” gibi duruyor! Günün her saatinde ve her yerde minimalist çizgileri kullanan güzel model, özellikle gece kıyafetlerini seçerken, geometrik çizgiler taşıyan sade ve iddialı modelleri tercih ediyor. Bu kıyafetlerle genelde takı bile kullanmayan Lily, bu seçimleriyle doğal ve vahşi güzelliğini ön plana çıkarıyor.

Share Post :

More Posts