Colins Blog Colins Blog

Meghan Markle’ın stili neler söylüyor?

İngiliz kraliyetinin “küçük prensi” Prens Harry ile ilişkisi ortaya çıktığı günden bu yana hiç tartışmasız ki dünyanın en çok konuşulan kadınlarından biri Meghan Markle. Prensle evlendikten sonra Sussex Düşesi unvanını alan eski aktris, bugünlerde en çok da stiliyle anılıyor. Kimi çok beğeniyor kimi eleştirmeden duramıyor.

Hollywood’un ışıltılı dünyasından Kensington Sarayı’nın ihtişamlı atmosferine adım atan ve deyim yerindeyse romantik bir peri masalının prensesi olan Meghan Markle’ın stiline biraz daha yakından bakmaya ne dersin?

“Tenis maçı seyretmeye gidiyorum” kombini

Geçtiğimiz günlerde eltisi Kate Middleton ile birlikte Wimbledon’da kadınlar finalini seyreden Meghan Markle, bu etkinlikte giydiği dökümlü beyaz pantolonu, çizgili spor gömleği ve beyaz hasır şapkasıyla hem çok zarif hem de karakterini yansıtırcasına rahattı. Maçlarda, günlük yaşamında ve yardım etkinliklerinde bu spor tarzla şık tarzı harmanlamayı tercih eden Markle, dağınık şekilde topladığı saçlarıyla da şahane görünüyor.

“Ne de olsa artık bir kraliyet üyesiyim” kombini

Cambridge Düşesi Kate Middleton ile Prens William’ın bebeklerinin vaftiz törenine giderken, kraliyetin giyim kodlarına uygun bir elbise ve şapka seçen Meghan Markle, tafta kumaştan dikilmiş özel tasarım siyah elbisesini açık renk nude ayakkabılarla tamamlayarak sade ama iddialı stiline adeta imzasını atıyor.

“Soylu olsam da hâlâ halka yakın biriyim” kombini

İşte her plaza çalışanı kadının rahatlıkla kullanabileceği kadar rahat ve kullanışlı bir stil… Abartısız ama feminen, hatta bir Alaçatı tatilinde rahatlıkla giyebileceğin kadar konforlu görünen yeşil piliseli elbisesini siyah bir blazer ceketle kombinleyen Meghan, mütevazı duruşunu stiliyle de desteklemeyi tercih ediyor.

“Tepeden tırnağa İngiliz’im” kombini

Etnik manada İngiliz olmasa da İngiltere’nin en önemli ailesinin gelini olduğu için İngilizleşme konusunda ciddi bir çaba harcayan Meghan, aksanı kadar stilinin üzerinde de oynamalar yapıyor. Klasik İngiliz stilinden esintiler taşıyan önden düğmeli trençkot esintili elbisesi ve çantasını şahane şekilde tamamlayan abartısız çantası ile Meghan, stilini her gün biraz daha geliştiriyor.

“Düşes oldum diye jean giymekten vazgeçecek değilim” kombini

Tüm dünyanın gözleri üzerinde olduğu için stili konusunda hata yapma lüksü olmayan Meghan Markle, şık kombinlerine kendi yorumunu katmayı da ihmal etmiyor. Kraliyet öncesi yaşantısında jean giymekten vazgeçemeyen Markle’ın geçtiğimiz günlerde eşi Prens Harry’nin polo maçında giydiği bu zarif jean elbise, genç düşesin yaşına ve zarif fiziğine çok yakışmış. Spor elbisesini minik bir hasır clutch ve cat eye modeli güneş gözlükleriyle tamamlayan Meghan Markle, bu kombiniyle her zaman olduğu gibi “ortama uygun” ve kusursuz görünüyor.

Share Post :

More Posts