Colins Blog Colins Blog

Kışa özel jean etek kombinleri nasıl olmalı?

Kışın en zor yanlarından biri de kat kat giyinmenin yoruculuğu olsa gerek. Kış boyunca hem sıcak kalmanı sağlayacak hem de seni kıyafetlerin ağırlığından kurtaracak kombin önerilerimizle, bunu sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Ofise ya da okula giderken

Jean pantolonlar hayatımızın ve gardırobumuzun vazgeçilmezleri arasında. Siyah ya da mavi bir jean ve şık bir gömlekle günü kurtarmak kolay. Fakat iş jean eteklere gelince biraz zorlanabilirsin. Yapman gereken aslında çok basit. En şık gömleğini yine bu kombinde de kullanmalısın. Altına opak ya da ince siyah çoraplar giyip, kombini kısa topuklu botlarla tamamladığında harika görüneceğine eminiz. Kışa meydan okumak için de uzun ve kalın bir kaban giydin mi, tamamdır!

Hafta sonuna iddialı başla

Okulda ya da işe giderken resmiyetten sıkılıyorsan, hafta sonları senin için var. Biraz iddialı bir görünüm için diz üstü çizmelerle kombin yapabilirsin. Ama unutma, jean etekler casual bir stil yaratırken daha kullanışlı olur. Bu nedenle çizme kullanacaksan, kombini tamamlarken giyeceğin diğer kıyafetlerini daha sade seçmelisin. Ama bu sefer bacaklarını sıcacık tutabileceğinden emin ol çünkü çizmelerin altına bulabildiğin en kalın çorabı giymekte özgürsün. Yüksek bel bir jean etek ve crop top koyu renk kazakla stilini tamamlayabilirsin.

Klasik, zamansız ve vazgeçilmez

Mary Jane ayakkabılar belki sana çocuksu geliyor ama hem daha şık duran tasarımları var hem de moda dünyasında yükselen bir yıldız. Stil ikonu Alexa Chung bu klasik ayakkabılardan vazgeçemiyor. Tabii ki klasik hissi vermek için loafer, Oxford ayakkabılar da deneyebilirsin, tek tasarıma mecbur değilsin. Biraz kolejli stilini yansıtmak istersen jean eteği gömlek ve kazak ikisiyle bir araya getir. Böylece kış mevsimine uygun, klasik ama bir o kadar da şık bir kombin yapmış olacaksın.

Oversize kazakların gücü

Geçtiğimiz yılların en sevilen trendi oversize. Özellikle ünlü isimler bu trendin bu kadar sevilmesinin en önemli sebebi. Peki sen bu stili nasıl uygulayacaksın? Koyu renkler yerine canlı ya da pastel tonlarda ama açık renklerde oversize kazak ve jean denim eteği yine açık renkli çorap ve botlarla birlikte kullanabilirsin. Kış boyunca koyu renkler giymek yerine stiline biraz renk katmak için etek ve kazak ikililerinden faydalanabilirsin.

Share Post :

More Posts