Colins Blog Colins Blog

Yılbaşı partilerinde jean rüzgarı estir

Yeni yıl hazırlıklarına başladın mı? Aralık ayı boyunca yine her sene olduğu gibi çekilişler, hediye alışverişleri, kime ne alacağını bilememek ve yılbaşı partilerinde ne giyeceğin seni meşgul edecek. Biz senin için parti hazırlığını yaptık. Bu sene yılbaşı partilerinde jean rüzgarı esecek.

Yılbaşı partileri dendiğinde akla ilk gelen alternatif hep elbise olur. Özellikle kırmızı elbiseler, yeni yıl ruhunu en iyi yansıtan seçenek gibi görünse de hem konforlu hem şık görünmek isteyenler için jean her zaman ilk seçenek. Eminiz sen de Mega Friday günlerinde kendine yepyeni jean tasarımlar aldın. Mesela kırmızı elbise yerine jean elbiseyle bir partiye katılmaya ne dersin? Hem parti ortamına uygun hem de casual bir görünüm yakalayabilirsin. Jean elbiseni kırmızı ya da siyah botlarla tamamlayarak kombinini tamamlarsan partiye hazırsın!

Jean’inle yılbaşı partilerinde farkını yarat

Özellikle ev partilerinde hem kadınlar hem de erkekler için jean pantolon kurtarıcıdır. Aslında kış şartlarını düşünürsek yeni yılı sokakta da kutlasan, evde de kalsan jean hem sıcak hem de şık görünmen için ideal. Jean altına yüksek topuklu botlar ya da diz üstü çizmeler giyebilirsin. Şıklığını yılbaşı coşkusuna uydurmak için makyajını daha gösterişli yapmalısın. Örneğin glitter göz makyajı, kırmızı ruj veya eğlenceli aksesuarlar kullanabilirsin.

Yeni yıla arkadaşlarınla samimi bir ortamda daha sakin bir kutlamayla girmeyi düşünüyorsan daha konforlu olacağın kombinleri seçebilirsin. Örneğin gömlek ve sweatshirt ya da tişört ve jean ceket kombinlerini skinny jeanlerle tamamlayabilirsin. Gideceğin partiye göre şık bir bot ya da sneaker ile geceye hazırsın. Bere, eldiven veya atkılarla da hem havaya hazırlıklı olursun hem de detaylarla görünümünü zenginleştirirsin.

Erkeklerin işi daha kolay

Erkekler için yılbaşı partilerinde giyinmek daha kolay. Jean ve kazak ikilisi her zaman şık ve iyi görünür. Yeni yıla özel bol desenli ve eğlenceli modelleri tercih edersen parti ruhuna daha hızlı girersin. Kombini tamamlamak için de bir çift bot yeterli. Bu kombinleri sıradan olmaktan kurtaracak kilit noktaları sen seçmelisin. Bir bereyle cool mu olmak istiyorsun yoksa gömleğini beline bağlayarak trendy mi görünmek istersin?

Harika görünmek için tek yolun kazak ve jean değil, denim-on-denim taktiğiyle yeni yıla şık bir başlangıç yapabilirsin. Özellikle biraz daha şık görünmen gereken ama çok da resmi olmayan – bir parti ne kadar resmi olabilir ki? – bir yere gideceksen hatta arkadaşlarınla takılacağın zaman bile jean gömlek ile jean pantolonu bir arada kullanabilirsin. Koyu renkte bir kemer ve şık Chelsea botları kalın bir kabanla tamamla, sonra istediğin partiye git!

Yeni yıl hediyeleri

Yeni yıl yaklaştıkça sevdiğin insanları mutlu etmek için hediye arayışına gireceğini biliyoruz! Herkes eğlenceli tasarımlara bayılır. Birlikte eğleneceğin arkadaşlarına Colin’s’in yeni koleksiyonundan hediyeler alabilirsin. Tabii hediye paketinden jean ceket çıkmasını da herkes ister. Dolayısıyla sadece yılbaşı partilerine hazırlanırken değil, hediye alışverişi yaparken de Colin’s aklında olsun. Örneğin, erkek arkadaşın için bere ya da kız arkadaşın için bel çantası alabilirsin. Ya da her iki cins için de atkı güzel bir hediye olabilir.

Yeni yıl yenilikleri hayata geçirmek için harika bir zaman. Bunu en etkili şekilde uygulamanın yolu da kendini mutlu etmekten geçiyor. Bu yıl aklından geçen herkes için mutluluk verecek bir hediye ararken kendini es geçme. Bu kışı dopdolu geçirirken sıcaklığını unutmayacağın kazaklar, kendini iyi hissetmeni sağlayacak jeanler ve yıllarca kullanmak isteyeceğin aksesuarlardan birini de kendine hediye et!

Görsellerdeki ürünleri incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Share Post :

More Posts